unknown thoughts

Seo optimizācija - atpakaļsaišu uzbūve

Atpakaļsaites, jeb backlinks ir saite, kas novirza apmeklētāju uz citu vietni. Atpakaļsaišu uzbūve var būt ilgs un sarežģīts pasākums. Tas ķļūst nepatīkams, kad Jūs pavadat daudz laika un ieguldat savu naudu seo atpakaļsaišu uzbūvē, bet rezultātu neredzat. Atpakaļ saites reti, kad dod momentālu rezultātu, bet pareiza pieeja ārējam seo parasti liek par sevi manīt. Atceramies, ka pirkt atpakaļsaites, pirkt programmas, kas veido atkaļsaites nav jēga. Lielu daļu aplikāciju google jau pazīst un tas nesīs vairāk slikta, kā laba Jūsu mājaslapai.

Atpakaļsaites dalās dofallow un nofallow saitēs. Dofollow vienkārša noklusējuma saite. Jebkura saite, bez atribūta nofollow ir dofallow. Savukārt nofallow saite neietekmē galamērķa URL klasifikāciju, kas nozīmē, ka galamērķa URL nesaņem par to PageRang. Tiesa ir daudz un dažādi verdikti, par to, vai nofallow saite iespaido, vai neiespaidu galamērķa URL.

Tātad, kā tikt pie dofallow atkaļsaitēm (backlinks)? Pavisam vienkārši, lūdziet vietnei ielikt URL, kas vedīs uz Jūsu mājaslapu. Izvēlamies līdzīgu nozari un piedāvājam samainīties ar atpakaļsaitēm. Tiesa šī nav ideāla stratēģija. Bieži vien šādus e-pastus nemaz neizlasas, vai viņi aizmirstās ikdienas steigā. Dažreiz Jūsu epasts tiek ignorēts, jo tas nav prioritārs. Lai minimalizētu atteikuma risku būtu vēlams izdeidot perfektu piedāvājuma e-pastu. Droši var jautāt draugiem un paziņām, varbūt to starpā ir kāds web dev, kas var izvietot Jūsu mājaslapas URL savos projektos. Japatur prātā, ka te galvenais nav kvantitāte, bet gan linku un domeinu kvalitāte. Ar to es domāju, ka daudz atpakaļsaites ar URL reitinu 10 nav labāk, kā pāris URL ar 50+ reitingu.

Atpakaļsaites izveide {backlink):

<a href="https://backlink.lv" target="_blank">Bezmaksas backlinks</a>

Tātad, par piemēru ņemsim backlink.lv url.

Tātad šī daļa no augstāk esošā koda ir mērķa vietnes adrese. <a href="https://backlink.lv Šis nozīmē, ka mēŗķa vietne tiks atvērta jaunā logā target="_blank" Šis ir teksts (Anchor) , uz kā apmeklētājs spiedīs, lai apmeklētu mērķa vietni >Bezmaksas backlinks</a>

Anchor tekstam ir nepieciešams būt saistītam ar mērķa vietni. Piemēram, www.backlink.lv anchor teksts būtu Bezmaksas atpakaļsaite, nevis spied te. Cerams doma ir skaidra.

Veidojot lietderīgus, viegli lasāmus un lasītājiem interesējošus rakstus ir veids, kā iegūt bezmaksas atpakaļsaites. Raksti ceļo interneta vidē un lai nepārkāptu autortiesības, tiek atstātas mazas atsauces un satura avotu, šajā gadījā tā būtu Jūsu URL.

Vispār atpakaļsaišu uzbūve ir laikietilpīgs process un prasa daudz pūles, lai gūtu labus rezultātus.

Visiem veiksmi.

« Previous